Heinner usisavač HVC-MS700KP sa vrećicama snaga: 700W, snaga usisavanja: 160W promjenjiva snaga kapacitet tekstilne vrećice: 3L indikator pune vrećice HEPA filter 12 metalna teleskopska šipka 1 četka za prašinu i 2-u-1 dodatak za uske prostore automatsko uvlačenje kabel za napajanje duljina kabela: 7m razina buke: 76dB
- View cart You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart.
Heinner usisavač HVC-MS700KP
GARANCIJA: 36 mjeseci Klikni za info o servisu
U cijenu nije uključena dostava.
4 in stock